Eventful.se

OM OSS

Vi är ett kunskapsföretag och vi kan skola!
Många av oss som jobbar på Eventful har en bakgrund som lärare
så vi vet vad vi pratar om när vi jobbar med skolutveckling.
Varför chansa när du kan be oss om hjälp?

VÅR MISSION

Vi har helhetssyn på skolans behov av smarta lösningar för pedagogiska processer.

VÅR VISION

Som bäst i klassen vill vi genom vår kunskap och erfarenhet hjälpa er att bli Sveriges bästa skola.

Andreas Eng
VD / Integrationsspecialist
+46 10 209 73 10
andreas@eventful.se

Liverpool

Anna Andersson
Projektledare
+46 10 209 73 13
anna@eventful.se

Tottenham

Daniel Andersson
Utvecklingsansvarig
+46 76 339 69 57
daniel@eventful.se

Manchester United

Patrik Gustafsson
Processledare Förvaltning
+46 10 209 73 14
patrik@eventful.se

Pernilla Silén
Administratör / Ekonomiansvarig
+46 10 209 73 11
pernilla@eventful.se

Southampton

Henrik "Frasse" Åhman
Supportspecialist
+46 76 883 11 16
henrik@eventful.se

Sunderland

Malin Karlsson
Integrationsspecialist Google / Marknadsansvarig
+46 73 360 29 42
malin@eventful.se

Chelsea

Rasmus Steen
Systemutvecklare
+46 70 937 86 88
rasmus@eventful.se

Manchester City

Ola Melin
Processledare Sälj
+46 10 209 73 12
ola@eventful.se

Everton

Tobias Svensson
Utbildningsansvarig / Office 365 specialist
+46 72 967 96 27
tobias@eventful.se

Arsenal

Douglas Potter
Supportspecialist
+46 70 938 95 97
douglas@eventful.se

Huddersfield

Jesper Bergman
Systemutvecklare
+46 73 232 44 27
jesper@eventful.se