Eventful.se

OM OSS

Vi är ett kunskapsföretag och vi kan skola!
Många av oss som jobbar på Eventful har en bakgrund som lärare
så vi vet vad vi pratar om när vi jobbar med skolutveckling.
Varför chansa när du kan be oss om hjälp?

VÅR MISSION

Vi har helhetssyn på skolans behov av smarta lösningar för pedagogiska processer.

VÅR VISION

Som bäst i klassen vill vi genom vår kunskap och erfarenhet hjälpa er att bli Sveriges bästa skola.

Andreas Eng
VD / Integrationsspecialist
+46 10 209 73 10
andreas@eventful.se

Anna Andersson
Projektledare
+46 10 209 73 13
anna@eventful.se

Daniel Andersson
Utvecklingsansvarig
+46 76 339 69 57
daniel@eventful.se

Patrik Gustafsson
Processledare Förvaltning
+46 10 209 73 14
patrik@eventful.se

Kjell Johansson
Supportspecialist
+46 73 360 20 56
kjell@eventful.se

Mikael Nilsson
Utvecklare
+46 70 322 30 40
mikael@eventful.se

Pernilla Silén
Administratör / Ekonomiansvarig
+46 10 209 73 11
pernilla@eventful.se

Henrik "Frasse" Åhman
Supportspecialist
+46 76 883 11 16
henrik@eventful.se

Malin Karlsson
Integrationsspecialist Google / Marknadsansvarig
+46 73 360 29 42
malin@eventful.se

Rasmus Steen
Systemutvecklare
+46 70 937 86 88
rasmus@eventful.se

Anna Johannesen
Kundansvarig Google
+46 73 860 87 10
annaj@eventful.se

Ola Melin
Processledare Sälj
+46 10 209 73 12
ola@eventful.se

Tobias Svensson
Utbildningsansvarig / Office 365 specialist
+46 72 967 96 27
tobias@eventful.se

Douglas Potter
Supportspecialist
+46 70 938 95 97
douglas@eventful.se

Madelein Skoglund
Utvecklare
+46 10 209 90 01
madelein@eventful.se

Andreas Rahm Eriksson
Utbildare
+46 73 232 44 47
andy@eventful.se