OM OSS

Vi är ett kunskapsföretag och vi kan skola!
Många av oss som jobbar på Eventful har en bakgrund som lärare
så vi vet vad vi pratar om när vi jobbar med skolutveckling.
Varför chansa när du kan be oss om hjälp?

VÅR MISSION

Vi har helhetssyn på skolans behov av smarta lösningar för pedagogiska processer.

VÅR VISION

Som bäst i klassen vill vi genom vår kunskap och erfarenhet hjälpa er att bli Sveriges bästa skola.

Andreas Eng
VD
+46 10 209 73 10
andreas@eventful.se

Liverpool

Izabella Ahlberg
Projektledare
+46 10 209 73 18
izabella@eventful.se

Tottenham

Ola Melin
Verksamhetskonsult
+46 10 209 73 16
ola@eventful.se

Everton

Daniel Andersson
Systemutvecklare
+46 10 209 90 01
daniel@eventful.se

Manchester United

Tobias Svensson
Utbildningsansvarig
+46 10 209 73 13
tobias@eventful.se

Arsenal

Pernilla Silén
Ekonomi & Administration
+46 72 233 63 00
pernilla@eventful.se

Southampton

Johanna Engström
Supportansvarig
+46 10 209 73 12
johanna@eventful.se

Crystal Palace

Henrik "Frasse" Åhman
Förvaltningsansvarig
+46 10 209 90 01
henrik@eventful.se

Sunderland

Dag Fridén
Utvecklingsansvarig
+46 10 209 73 15
dag@eventful.se 

Bournemouth

Malin Karlsson
Marknadsansvarig
+46 10 209 73 19
malin@eventful.se

Chelsea

Douglas Potter
Support & Utbildning
+46 10 209 73 17
douglas@eventful.se

Huddersfield

Rasmus Steen
Webbutvecklare
+46 10 209 90 01
rasmus@eventful.se

Manchester City